साउदी अरबको एक कम्पनिमा भएको दुर्घटनामा एक जना नेपाली को मृत्यु

0
74
साउदी अरबको एक कम्पनिमा भएको दुर्घटनामा एक जना नेपाली को मृत्यु

हिजो साउदी अरबको एक कम्पनिमा भएको दुर्घटनामा एक जना नेपाली को मृत्यु काम गर्ने क्रममा गलेण्डर ले गर्दन काटिन गई उनको मृत्यु भएको हो।उनको हेलमेट मा राम नाथ लेखिए पनि उनको पुरा ठेगाना खुल्न सकेको छैन त्यसैले यो पोष्टलाई शेयर गरि सहयोग गरिदिनु हुन अनुरोध गरिन्छ!!हिजो साउदी अरबको एक कम्पनिमा भएको दुर्घटनामा एक जना नेपाली को मृत्यु काम गर्ने क्रममा गलेण्डर ले गर्दन काटिन गई उनको मृत्यु भएको हो।उनको हेलमेट मा राम नाथ लेखिए पनि उनको पुरा ठेगाना खुल्न सकेको छैन त्यसैले यो पोष्टलाई शेयर गरि सहयोग गरिदिनु हुन अनुरोध गरिन्छ!!

हिजो साउदी अरबको एक कम्पनिमा भएको दुर्घटनामा एक जना नेपाली को मृत्यु काम गर्ने क्रममा गलेण्डर ले गर्दन काटिन गई उनको मृत्यु भएको हो।उनको हेलमेट मा राम नाथ लेखिए पनि उनको पुरा ठेगाना खुल्न सकेको छैन त्यसैले यो पोष्टलाई शेयर गरि सहयोग गरिदिनु हुन अनुरोध गरिन्छ!!हिजो साउदी अरबको एक कम्पनिमा भएको दुर्घटनामा एक जना नेपाली को मृत्यु काम गर्ने क्रममा गलेण्डर ले गर्दन काटिन गई उनको मृत्यु भएको हो।उनको हेलमेट मा राम नाथ लेखिए पनि उनको पुरा ठेगाना खुल्न सकेको छैन त्यसैले यो पोष्टलाई शेयर गरि सहयोग गरिदिनु हुन अनुरोध गरिन्छ!!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here