अर्धनग्न भएर सधै LIVE बस्न खोज्ने तिर्सनाको नया भिडियो

0
73

बिगत ३ ४ वर्ष देखि आफ्नो सरिरको अंग देखायर म्युजिक भिडियोमा अभिनय गर्दै आयकि मोडेल तिर्सना बुढाथोकी अहिले अमेरिका पुगेकी छिन र अमेरिकाबाट दिनहु लाइभ हाल्ने गर्छिन । आधा सरिर देखाउदै र दर्सक्ले नराम्रो कमेन्ट गर्दा पनि झन् इमोसनमा हुन्छिन । उनले दर्शकलाई यस्तै गरेको मन पर्छ भन्दै आफ्नो फेसबुकमा दिनहुँ यस्तो भिडियो अपलोड गरिरहेकी छिन ।

बिगत ३ ४ वर्ष देखि आफ्नो सरिरको अंग देखायर म्युजिक भिडियोमा अभिनय गर्दै आयकि मोडेल तिर्सना बुढाथोकी अहिले अमेरिका पुगेकी छिन र अमेरिकाबाट दिनहु लाइभ हाल्ने गर्छिन । आधा सरिर देखाउदै र दर्सक्ले नराम्रो कमेन्ट गर्दा पनि झन् इमोसनमा हुन्छिन । उनले दर्शकलाई यस्तै गरेको मन पर्छ भन्दै आफ्नो फेसबुकमा दिनहुँ यस्तो भिडियो अपलोड गरिरहेकी छिन ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here