बाटोमा हिड्दै गरेको अपरिचित ब्याक्तीलाइ युवतीले म हजुरसंग सम्भोग गर्न चाहन्छु भनेपछी

0
58

आफ्नो गती र बेग्लै सोच लिएर बाटोमा हिड्दै गरेको बेला एक्कासी कोही नचिनेको ब्याक्ती आएर बोल्दा अनौठो त लाग्छ नै.त्यही माथी कुनै युवती आएर बोल्दा त झन् मनमा कति लड्डु फुट्छ होला प्राय: पुरुषको तर नसोचेको प्रस्ताब यदी कुनै युवतीबाट आउछ भने त झन् त्यो बेला हाल के हुन्छ होला.यस्तै नसोचेको कुरा देखाइएको छ यो भिडियोमा.आफ्नै शुरले बसिरहेको/हिडिरहेको पुरुषलाइ एक युवती आएर,हजुर मसंग सेक्स गर्न चाहनु हुन्छ भनेर प्रश्न राख्दा पक्कै पनि एकछिन दिमागले काम गर्दैन होला.कसैले त उक्त प्रस्ताव आउनासाथ तयार नै हुन्छन होला.

यस्तो प्रश्न जुन कल्पना पनि गरिदैन,सेक्सको प्रस्ताब स्वयम युवतीले राख्दा यो केटाहरुको कस्तो प्रतिक्रिया आउदै छ,एकचोटी हेरौ भिडियोमा

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here