अत्यधिक यौन उत्तेजनाका कारण ज्यान गयो यी पुरुषको, जो मृत्युपछि पनि उत्तेजीत नै भईरहे

0
61
अत्यधिक यौन उत्तेजनाका कारण ज्यान गयो यी पुरुषको, जो मृत्युपछि पनि उत्तेजीत नै भईरहे

नाइजेरियामा अत्यधिक यौन उत्तेजनाका कारण एकजना पुरुषको ज्यानै गएको छ । करिब ४० बर्षीय ती पुरुषले आफ्नी प्रेमिकासँग सेक्सका दौरान लिङ्ग उत्तेजित हुने औषधि सेवन गरेका थिए । तर उनको लिङ्ग शान्त हुँदै भएन । यसरी ज्यान गुमाउने व्यक्ति हुन्, सामसोन । उनी तीन सन्तानका बाबु पनि हुन् ।

मृत्युअघि आवश्यकताभन्दा बढी यौनवर्द्धन औषधि सेवन गरेर यौनक्रिडा गरेपछि उनको लिङ्ग शान्त नहुँदा ज्यान गएको अस्पतालले जनाएको छ । होटलमा प्रेमिकासँग सँगै सेक्स गरिरहेका उनको लिङ्ग लामो समयसम्म पनि कुनै हालतमा शान्त नभएपछि प्रेमिकाले उनलाई होटलमै छाडेर भागेकी थिइन् । त्यसपछि होटलका कर्मचारीले उनलाई अस्पताल पुर्याएका थिए । अस्पताल पुर्याउनसाथ डाक्टरलेउनलाई मृत घोषित गरिदिए । डिाक्टरहरुका अनुसार मृत्युपछि पनि उनको लिङ्ग उत्तेजित अवस्थामै थियो । – एजेन्सी

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here