१५ वर्षीया किशोरीलाई बलात्कार गर्ने ३ बलात्कारीलाई मृत्युदण्ड दिइयो

0
48
१५ वर्षीया किशोरीलाई बलात्कार गर्ने ३ बलात्कारीलाई मृत्युदण्ड दिइयो

१५ वर्षीया किशोरीलाई बलात्कार गर्ने ३ बलात्कारीलाई मृत्युदण्ड दिइयोकाठमाडौं :
भारतको एक अदालतले गत वर्ष एक पन्ध्र वर्षीया किशोरीको सामूहिक बलात्कार र हत्या गरेको अभियोगमा दोषी ठहर गरिएका तीन पुरुषलाई मृत्युदण्डको सजाय सुनाएको छ। तीन पुरुषहरुले ती किशोरीलाई गत वर्षको जुलाईमा बलात्कारगरेका थिए र यसै वर्षको नोभेम्बर १८ मा अदालतले उनीहरुलाई दोषी ठहर गरेको थियो। ती किशोरी मराठा समुदायको उपल्लो भनिने जातकी थिइन् भने ती पुरुषहरु सबै अछुत भनिने समुदायका थिए।महाराष्ट्र राज्यमा भएको उक्त घटनापछि दशौँ लाख मराठा समुदायका मानिसहरुले हप्तौँसम्म विरोधप्रदर्शनहरु गरेका थिए। ती मारिएकी किशोरी र उनका आक्रमणकारीहरु दुवै कोपर्डी नामको गाउँमा बस्थे र उक्त घटनालाई कोपर्डी काण्ड भनेर चिनिन्छ।उक्त बलात्कार घटनाको बर्बरतालाई धेरैले सन् २०१२ मा भारतीय राजधानी दिल्लीमा एउटा बसमा एक युवतीमाथि भएको बलात्कारको घटनासँग दाँजेर हेरेका थिए। तीन बलात्कारीहरु

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here