कक्षामा कोही नभएको मौका छोपी शिक्षकले आफ्नै छात्रासंग यसरी फाइदा लुट्दै

0
64
कक्षामा कोही नभएको मौका छोपी शिक्षकले आफ्नै छात्रासंग यसरी फाइदा लुट्दै

कक्षामा हेर्दा बिधार्थी जस्ता देखिने जोडीको गोप्य क्रियाकलाप लिक.क्यालिकट स्कुल नाम गरी युट्युबमा राखिएको यो भिडियोमा जोडीले क्यामराको अगाडी नै एकअर्कासंग जिस्किने र अँगालोमा बाधिएर चुम्बन सम्म गर्दै गरेको देख्न सकिन्छ.यदि यो जोडी बिद्यार्थी हुन्थ्यो भने कक्षामा अरु छात्र-छात्रा पनि हुनुपर्ने थियो,यसो भिडियो अनुसार बुझ्ने हो भने केटा पक्कै पनि शिक्षक र युवती बिद्यार्थी हुन सक्ने अनुमान गर्न सकिन्छ.कोही नभएको बेला आफ्नै छात्रासंग रमाइलो गर्ने उद्धेश्यले खिचिएको यो भिडियो लिक भएको हुन सक्छ

युवतीले लजाउदै आफुलाई केटाबाट अलग्याउन खोजेपनि केटाको हातबाट भने छुट्न सकेकी छैनिन यी युवती.चुम्बन गर्न खोज्दा कहिले टाउको बिपरित तर्फमा बटारेकी छिन त कहिले हासेर टार्न खोजेको जस्तो पाइन्छ.कक्षामा रमाइलो गर्दै गरेको गोप्य भिडियो यो जोडीको हेर्नुस तल क्लिक गरेर

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here