चर्केपिंग खेल्ने क्रममा सेल्फी खिच्दा १६ बर्षिय युवतीको टाउको पिंगको चक्कामा अड्किएपछी..

0
31
DHINCHAK POOJA

DHINCHAK POOJA Big Boss Seson lost of mind
A traumatised schoolgirl has lost all of her hair in a horrific selfie scalping accident.Sickening video footage that some viewers may find hard to watch shows the teenager had her locks completely ripped off.The accident happened outside a college in Baraut, a small city just over 40 miles north of Delhi, India.

भारतकी एक छात्राको डरलाग्दो घटना.चर्केपिंगमा हुइकिदै गर्दा सेल्फी खिच्ने क्रममा,नसोचेको तरिकाले टाउको अड्किदा उक्त कार्यले लियो भयानक रुप.हेर्दा पनि आंग शिरिंग हुने यो दृश्य हेर्न हजारौको भीड.घटना भारतको बरौत भन्ने ठाउमा भएको थियो.यो सानो शहर दिल्ली देखी ४० मेल पर रहेको छ.

In a horrific accident the girl, believed to be around 16-years-old, was trying to take a selfie beside a ferris wheel.But she got dangerously close to the ride in order to get the perfect shot.By the college in the Baghpat district of Uttar Pradesh her quest for perfection ended in disastrous results.

घटनामा घाइते भएकी यी युवती १६ बर्षकी हुन् र सेल्फी खिच्दा यस्तो भएको भन्ने दर्शकहरुको भनाइ रहेको छ.सेल्फी खिच्दा आफुलाई थोरै तन्काउदा अर्को सिटमा टाउको अड्किएर यस्तो दुर्दशा भएको चर्केपिंगका मालिक बताउछन.टाउकोबाहिर निकाल्दा र भित्री चोटहरु बारे जानकारी लिनको लागी ति युवतीको सारा कपालहरु काट्न परेको थियो.भारतकी एक छात्राको डरलाग्दो घटना.चर्केपिंगमा हुइकिदै गर्दा सेल्फी खिच्ने क्रममा,नसोचेको तरिकाले टाउको अड्किदा उक्त कार्यले लियो भयानक रुप.हेर्दा पनि आंग शिरिंग हुने यो दृश्य हेर्न हजारौको भीड.घटना भारतको बरौत भन्ने ठाउमा भएको थियो.यो सानो शहर दिल्ली देखी ४० मेल पर रहेको छ.

In a horrific accident the girl, believed to be around 16-years-old, was trying to take a selfie beside a ferris wheel.But she got dangerously close to the ride in order to get the perfect shot.By the college in the Baghpat district of Uttar Pradesh her quest for perfection ended in disastrous results.

घटनामा घाइते भएकी यी युवती १६ बर्षकी हुन् र सेल्फी खिच्दा यस्तो भएको भन्ने दर्शकहरुको भनाइ रहेको छ.सेल्फी खिच्दा आफुलाई थोरै तन्काउदा अर्को सिटमा टाउको अड्किएर यस्तो दुर्दशा भएको चर्केपिंगका मालिक बताउछन.टाउकोबाहिर निकाल्दा र भित्री चोटहरु बारे जानकारी लिनको लागी ति युवतीको सारा कपालहरु काट्न परेको थियो.भारतकी एक छात्राको डरलाग्दो घटना.चर्केपिंगमा हुइकिदै गर्दा सेल्फी खिच्ने क्रममा,नसोचेको तरिकाले टाउको अड्किदा उक्त कार्यले लियो भयानक रुप.हेर्दा पनि आंग शिरिंग हुने यो दृश्य हेर्न हजारौको भीड.घटना भारतको बरौत भन्ने ठाउमा भएको थियो.यो सानो शहर दिल्ली देखी ४० मेल पर रहेको छ.

In a horrific accident the girl, believed to be around 16-years-old, was trying to take a selfie beside a ferris wheel.But she got dangerously close to the ride in order to get the perfect shot.By the college in the Baghpat district of Uttar Pradesh her quest for perfection ended in disastrous results.

घटनामा घाइते भएकी यी युवती १६ बर्षकी हुन् र सेल्फी खिच्दा यस्तो भएको भन्ने दर्शकहरुको भनाइ रहेको छ.सेल्फी खिच्दा आफुलाई थोरै तन्काउदा अर्को सिटमा टाउको अड्किएर यस्तो दुर्दशा भएको चर्केपिंगका मालिक बताउछन.टाउकोबाहिर निकाल्दा र भित्री चोटहरु बारे जानकारी लिनको लागी ति युवतीको सारा कपालहरु काट्न परेको थियो.

एक झलक हेर्नुस भिडियोमा

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here